Gdzie i jakie zabawki?

Zwykle mając dziecko, ma się też jego zabawki w każdym miejscu i to nie tylko w domu. Znajdzie się coś zarówno w jego pokoju, na podwórku czy nawet w… jego buzi. Jednak na co zwrócić uwagę zwiedzając sklep z zabawkami w poszukiwaniu czegoś ciekawego do danego miejsca?

Jego pokój

Do pokoju dziecka najlepiej nadają się zabawki, z którymi ciężko jest mu się rozstać bądź takie, których obecność w innych miejscach nie jest pożądana. Mogą to być klocki, małe autka, lalki, domek dla lalek czy duży samochodzik do odpychania nogami.

Dom

W całym domu mogą być porozrzucane zabawki, które raczej nie zrobią krzywdy, gdy się na nie nadepnie, więc klocki Lego raczej odpadają. Wszystkie inne delikatne są jak najbardziej dopuszczalne. Misie i inne przytulasy szczególnie.

Podwórko

Miejsce, w którym łatwiej pozwolić dzieciom szaleć. W to miejsce można pozwolić sobie na zakupienie bardziej zwariowanych zabawek może to być np. mała trampolina, na której pociechy będą mogły się wyszaleć do woli.

Zabawki – gdzie i jakie?

Do pokoju dziecka najlepiej umieścić rzeczy, bez których nie wyobraża on sobie funkcjonowania. Także tutaj warto umieścić niebezpieczne klocki i inne zabawki, których nie chcemy mieć w innych miejscach. Po całym domu niech będą rozmieszczone rzeczy bezpieczne jak misie. Na podwórku można umieścić praktycznie wszystko, czego dusza zapragnie.