Sklep z zabawkami w sieci. Miejsce, w które udajemy się, by uszczęśliwić nasze pociechy. Jaki powinien być?

Wiele działów

Sklep internetowy z zabawkami powinien mieć wiele działów! Dobrze świadczy o sklepie to, jeśli jest dużo towaru, ale jeszcze lepiej jest, gdy to wszystko posegregowano w odpowiednie kategorie. Mogą to być takie pozycje jak „zabawki ogrodowe” czy ” trampoliny ogrodowe„. Od razu wiemy, gdzie co się znajduje i nie musimy błądzić jak błędny rycerz.

Szybkość

Sklep z zabawkami, w którym musimy czekać dwa tygodnie na realizacje zlecenia a później jeszcze drugie tyle na dostawę – nie jest miejscem godnym polecenia. Nikt nie lubi przedłużającego się czasu oczekiwania na towar. Zabawki chcemy mieć jak najszybciej, nie wspominając już o naszych dzieciach, które najchętniej same odpaliłyby swój samochodzik do odpychania nogami i odwiedziłyby dany sklep, grożąc smoczkiem w celu wymuszenia szybszej realizacji zlecenia…

Przejrzysty

Sklep internetowy z zabawkami powinien być przejrzysty! Nic tak nie odrzuca, jak źle rozplanowana strona, która jest zawalona różnymi śmieciami i jest totalnie nieprzejrzysta. Klient nie zdąży przejrzeć oferty, bo wyjdzie po samym zobaczeniu szablonu strony. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze.

Więc jaki powinien być sklep z zabawkami online?

Grunt, żeby na pierwszy rzut oka był przystępny, posiadał odpowiednio posegregowane działy – aby nawigacja po stronie dla klienta była intuicyjna i prosta. Bardzo ważny jest czas realizacji zleceń i wysyłki, gdyż nikt nie lubi czekać tygodniami na swoje zamówienie!